Epats

info@rozi.lv

Zvanīt

+37126632111

Par uzņēmumu

SIA Rozi struktūrvienības piedāvā plašu ēdināšanas pakalpojumu servisu.

Uzņēmums sadarbojas ar Valkas Jāņa Cimzes ģimnāziju, kur bērniem no 1. līdz 12.klasei, kā arī sākumskolas grupai tiek sniegtas pilnvērtīgas un uzturvērtības ziņā sabalansētas maltītes, vadoties pēc noteiktām normām un prasībām.

Ģimnāzijas telpās esošajā ēdnīcā ‘’Sprints’’ ir iespējams baudīt pusdienu piedāvājumu arī vietējiem Valkas iedzīvotājiem un tūristiem. ‘’Sprints’’ arī uzņem sporta nometnes un parūpējas par pilnvērtīgām sportistu maltītēm to uzturēšanās laikā Valkā.

Uzņēmuma vēl viens no atbildīgākajiem pienākumiem ir parūpēties par Latvijas Sarkanā Krusta ‘’Valka’’ Sociālās aprūpes centra iemītniekiem. Kafejnīca ‘’Kafe’’ rūpējās par četru pilnvērtīgu maltīšu pagatavošanu centra iemītniekiem, kā arī piedāvā plašu ēdienu klāstu pārējiem kafejnīcas apmeklētājiem.

SIA Rozi lepojas ar jaunāko no uzņēmuma struktūrvienībām- kafejnīca ‘’Līra’’, kas atrodas autoservisa Līgumss telpās. ‘’Līras’’ lielākais trumpis ir pozitīvi un enerģiski darbinieki. Kafejnīcas telpas iespējams rezervēt privātām svinībām (minēt cilvēku skaitu).

Papildus piedāvājam ēdienu un dzērienu piegādi uz Jūsu izvēlētu vietu, ne tikai pilsētas robežās, bet arī izbraukumu pasākumos ārpus tās. Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu – ēdienkartes izstrādi, galdu klāšanu, apkalpošanu un telpu dekorēšanu pēc Jūsu vēlmēm.

Galvenās uzņēmuma vērtības:
• Kvalitatīva produkcija;
• Augstākie standarti un prasības;
• Profesionāli izstrādāts uzturs- atbilstoši bērnu un pieaugušo cilvēku vajadzībām.

Kā Sers Ričards Brensona reiz ir teicis: ‘’Parūpējies par saviem darbiniekiem un viņi parūpēsies par uzņēmuma klientiem’’.

Galvenā uzņēmuma vērtība un prioritāte ir to darbinieki un viņu labsajūta, līdz ar to tas atspoguļojas mūsu sniegtajos pakalpojumos.